Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 226-250 of 361 Results
Sale
Simba Doritos Supreme Cheese - 70g
Regular priceNZ$5.49NZ$3.99
NZ$5.70 /100g
BB: 01 Jan 2027
Drink-O-Pop (Rainbow) 5g - Pack of 72
Regular priceNZ$15.59
NZ$0.22 /item
BB: 15 Dec 2027
Robertsons Gold 'n Crispy - Chicken 200g
Regular priceNZ$4.93
NZ$2.47 /100g
BB: 21 Apr 2028
SAFARI Charcoal Premium Grade - 4kg
Regular priceNZ$17.00
NZ$4.25 /kg
Royco Marinade Garlic Steak - 39g
Regular priceNZ$4.89
NZ$12.54 /100g
BB: 16 Aug 2026
Royco Cook in Sauce Curry Chicken Korma - 50g
Regular priceNZ$5.09
NZ$10.18 /100g
BB: 29 Jul 2027
Drink-O-Pop (Grape) 5g - Pack of 72
Regular priceNZ$14.99
NZ$0.21 /item
BB: 13 Feb 2028
Crown National Safari Chunky Mango & Chutney Seasoning - 1kg
Regular priceNZ$27.99
NZ$2.80 /100g
BB: 10 May 2028
Gorima's Spice - Tandoori Masala - 500g
Regular priceNZ$26.99
NZ$5.40 /100g
BB: 29 Apr 2026
Halls Mentholyptus - 33.5g
Regular priceNZ$3.59
NZ$10.72 /100g
BB: 02 Apr 2027
Jou Ma se Chilli Pickle (Medium - Orange) - 225g
Regular priceNZ$13.59
NZ$6.04 /100g
BB: 31 Jan 2027
Frimax Potato Chips Fried Chicken - 125g
Regular priceNZ$4.59NZ$2.99
NZ$2.39 /100g
BB: 15 Nov 2026
Liqui Fruit Berry Blaze - 1L
Regular priceNZ$7.34NZ$5.99
BB: 16 May 2027
Purity Puree Jar Mixed Vegetables (Improved Taste) - 200ml
Regular priceNZ$3.49
NZ$1.75 /100ml
BB: 25 Jul 2026
B-well Olive & Canola Mayonnaise - 740g
Regular priceNZ$10.89
NZ$1.47 /100g
BB: 27 Feb 2026
English Blazer Blue (Azure) Deodorant Spray - 200ml
Regular priceNZ$13.49
NZ$6.75 /100ml
BB: 30 Jul 2028
Crown National Safari Chunky Peri Peri Seasoning - 1kg
Regular priceNZ$29.09
NZ$2.91 /100g
BB: 28 Nov 2027
Purity Sachet - Yogi Banana, Apple & Yoghurt - 110ml
Regular priceNZ$3.59
NZ$3.26 /100ml
BB: 11 Oct 2026
Purity Sachet - Brekkie Apple Mango & Oats - 110ml
Regular priceNZ$3.59
NZ$3.26 /100ml
BB: 02 Oct 2026

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?