Just Unpacked | Something From Home
🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
aQuellé Flavoured Sparkling Water - Pineapple 500ml
Regular priceNZ$3.89
NZ$0.78 /100ml
BB: 16 Aug 2026
Satinskin - Luxury Bubble Bath (Berry Fantasy) - 2L
Regular priceNZ$19.59
NZ$0.98 /100ml
Olive Temporary Tattoo Strips SA Hearts
Regular priceNZ$7.99
Oh So Heavenly Classic Care Body Lotion - Creamy Caress (1L)
Regular priceNZ$45.00NZ$29.99
NZ$3.00 /100ml
Oh So Heavenly Hygiene Clean Clean Start Hygiene Hand & Surface Spray (90ml)
Regular priceNZ$12.00
Satinskin - Luxury Bubble Bath (Wild Rose) - 2L
Regular priceNZ$19.59
NZ$0.98 /100ml
Olive Temporary Tattoo Strips SA Flag
Regular priceNZ$7.99
Sorbet Hand & Nail Cream Balancing - 75ml
Regular priceNZ$11.99
Vinolia Foam Bath (Rose) - 1L
Regular priceNZ$19.59
NZ$1.96 /100ml
Peck's Anchovette Fish paste 225g (Pack of 6)
Regular priceNZ$80.94NZ$67.99
NZ$11.33 /item
BB: 12 Feb 2027
Vinolia Foam Bath (Sandalwood) - 1L
Regular priceNZ$19.59
NZ$1.96 /100ml
Satinskin - Luxury Bubble Bath (Floral Bouquet) - 2L
Regular priceNZ$19.59
NZ$0.98 /100ml
Satinskin - Luxury Bubble Bath (Cocoa Butter) - 2L
Regular priceNZ$19.59
NZ$0.98 /100ml
Freddy Hirsch Boerewors Farm Stay Flavour 1.0kg (Seasoning)
Regular priceNZ$23.09
NZ$2.31 /100g
BB: 20 Jan 2025
CADAC 2 Cook 3 Pro
Regular priceNZ$379.00NZ$339.00
Epimax Baby & Junior Bathe Drops Moisturising - 250ml
Regular priceNZ$12.59
NZ$5.04 /100ml
BB: 28 Feb 2027
Vinolia Foam Bath (Lavender) - 1L
Regular priceNZ$19.59
NZ$1.96 /100ml
