Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 76-100 of 361 Results
Knorr Soup - Thick White Onion Soup 60g
Regular priceNZ$2.29
NZ$3.82 /100g
BB: 07 Jan 2027
Bakers Gingernuts Biscuits - 190g
Regular priceNZ$5.49
NZ$2.89 /100g
BB: 18 May 2027
Futurelife Cereal - High Protein (Chocolate) - 500g
Regular priceNZ$13.99
NZ$2.80 /100g
BB: 01 Jan 2027
Cadbury Tumbles Shortcake - 170g
Regular priceNZ$10.29
NZ$6.05 /100g
BB: 23 Jan 2027
Futurelife Cereal - High Protein (Vanilla) - 500g
Regular priceNZ$13.99NZ$12.99
NZ$2.60 /100g
BB: 01 Jan 2027
Knorr Mince Mate Boloroni - 230g
Regular priceNZ$10.49
NZ$4.56 /100g
BB: 01 Apr 2027
PVM Bar Rum/Raisin 45g
Regular priceNZ$3.49NZ$2.99
NZ$6.64 /100g
BB: 01 Feb 2027
Robertsons Refill Spice for Fish 80g
Regular priceNZ$5.19
NZ$6.49 /100g
BB: 17 Jun 2027
Sale
Natural Sheep Casings 24-26mm, 10m
Regular priceNZ$26.99NZ$24.99
NZ$2.50 /m
BB: 03 Mar 2028
Nestle Cerelac Baby Cereal with Milk (Regular Wheat) - 500g
Regular priceNZ$19.99
NZ$4.00 /100g
BB: 01 Oct 2027
Freddy Hirsch Dry Wors Original Spice 1kg (Seasoning ONLY)
Regular priceNZ$23.89
NZ$2.39 /100g
BB: 06 Aug 2027
Red Espresso Cappuccino - 10 sachets
Regular priceNZ$17.89
NZ$1.79 /item
BB: 26 Nov 2027
Sale
Kameeldoring Hout / Camel Thorn Firewood - 12kg
Regular priceNZ$49.50NZ$39.99
NZ$3.33 /kg
Nestle Maggi Lazenby Worcester Sauce - 250ml
Regular priceNZ$6.99
NZ$2.80 /100ml
BB: 30 Apr 2029
Taste of Africa - Bo Kaap Mutton Curry - 60g
Regular priceNZ$5.29
NZ$8.82 /100g
BB: 14 Apr 2028
SPUR Basting Grill Sauce 500ml - SA Braai Favourite
Regular priceNZ$10.49
NZ$2.10 /100ml
BB: 01 Apr 2027
Natural Sheep Casings 19-21mm, 10m
Regular priceNZ$24.99
NZ$2.50 /m
BB: 19 Aug 2027
Bakers Tennis Biscuits - Caramel 200g
Regular priceNZ$4.99
NZ$2.50 /100g
BB: 11 Mar 2027
Taste of Africa - Durban Indian Mutton Curry - 60g
Regular priceNZ$5.49
NZ$9.15 /100g
BB: 09 Feb 2029
Five Roses Tea - Rooibos Select 80's (ORANGE)
Regular priceNZ$9.29
NZ$0.12 /item
BB: 24 May 2025
Knorr Soup - Cream of Mushroom Soup 50g
Regular priceNZ$2.39
NZ$4.78 /100g
BB: 07 Dec 2027
Black Cat Peanut Caramel Bar 56g
Regular priceNZ$2.59
NZ$4.63 /100g
BB: 21 Mar 2027

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?