Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 101-125 of 361 Results
Brookes Tru-Lem - 500ml
Regular priceNZ$5.99
NZ$1.20 /100ml
BB: 29 Mar 2027
Colmans Spray & Cook Original - 300ml
Regular priceNZ$11.39
NZ$3.80 /100ml
BB: 11 Feb 2028
Sale
Futurelife Cereal (Strawberry) - 500g
Regular priceNZ$11.59NZ$10.99
NZ$2.20 /100g
BB: 01 Nov 2026
Tinkies - Original Vanilla 45g (6 Pack)
Regular priceNZ$14.99NZ$13.99
NZ$31.09 /100g
BB: 17 Sep 2026
Moir's Vanilla Essence - 500ml
Regular priceNZ$13.49
NZ$2.70 /100ml
BB: 06 Oct 2027
Sale
Freddy Hirsch Boerewors Egte Plaaslekker 1.1kg (Seasoning ONLY)
Regular priceNZ$34.99NZ$32.99
NZ$3.00 /100g
BB: 01 Apr 2028
Futurelife Cereal (Banana) - 500g
Regular priceNZ$11.59
NZ$2.32 /100g
BB: 01 Jan 2027
Knorr Potato Bake: Cheese and Bacon 43g
Regular priceNZ$4.19
NZ$9.74 /100g
BB: 01 Oct 2027
Crown National Safari Six Gun Seasoning - 1kg bag
Regular priceNZ$21.79
NZ$2.18 /100g
BB: 26 Nov 2027
Tumbles Shortcake (Cadbury) - 60g
Regular priceNZ$4.59
NZ$7.65 /100g
BB: 11 Dec 2026
Osmans Durban Masala Spice 100g
Regular priceNZ$5.69
NZ$5.69 /100g
BB: 23 Apr 2027
Knorr Soup - Beef & Onion Soup 50g
Regular priceNZ$2.39
NZ$4.78 /100g
BB: 01 Sep 2027
Knorr Mince Mate Smokey Bacon and Cheddar - 250g
Regular priceNZ$10.89
NZ$4.36 /100g
BB: 19 Jun 2026
KOO Samp & Beans (Original) - 400g
Regular priceNZ$4.99
NZ$1.25 /100g
BB: 30 Mar 2028
Nestle Dessert Topping - Peppermint Crisp 500ml
Regular priceNZ$27.99
NZ$5.60 /100ml
BB: 28 Feb 2027
Sale
Manhattan Romantics Sweets 125g
Regular priceNZ$5.29NZ$3.99
NZ$3.19 /100g
BB: 01 Apr 2027
Knorr Mince Mate Cheesy Noodles - 250g
Regular priceNZ$10.89
NZ$4.36 /100g
BB: 22 May 2027
KOO Red Speckled / Sugar Beans - 500g
Regular priceNZ$7.99
NZ$1.60 /100g
BB: 25 May 2027
Pakco Gold Dish Mixed Vegetable in Curry Sauce - 415g
Regular priceNZ$5.19
NZ$1.25 /100g
BB: 19 Mar 2029
Marina Braai Salt with Pepper 400g
Regular priceNZ$9.23NZ$8.99
NZ$2.25 /100g
BB: 25 Nov 2027
Brookes Sweeto Concentrate Creamsoda - 200ml
Regular priceNZ$4.99
NZ$2.50 /100ml
BB: 01 Mar 2027
Jawbreaker Tropical (5 Balls)
Regular priceNZ$2.89
BB: 22 Jan 2027
Cape Herb & Spice Steak & Chops Shaker - 270g
Regular priceNZ$10.29
NZ$3.81 /100g
BB: 28 Feb 2027
Knorr Potato Bake: Garlic and Herb 43g
Regular priceNZ$4.19
NZ$9.74 /100g
BB: 23 Sep 2027
Bakers Nuttikrust Biscuits - 200g
Regular priceNZ$6.99
NZ$3.50 /100g
BB: 03 May 2027

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?