Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 176-200 of 361 Results
Alette's Rusks - Bran Sunflower - 450g
Regular priceNZ$10.89
NZ$2.42 /100g
BB: 10 Mar 2027
Futurelife Zero (Original) - 500g
Regular priceNZ$10.99
NZ$2.20 /100g
BB: 01 Feb 2027
Prep Cream Derma Protective 100g
Regular priceNZ$15.59
NZ$15.59 /100ml
BB: 31 Aug 2027
Willards Cheas Naks Chutney Flavour - 135g
Regular priceNZ$4.39
NZ$3.25 /100g
BB: 15 May 2026
Nestle Ricoffy Decaf Instant Coffee - 250g
Regular priceNZ$16.99
NZ$6.80 /100g
BB: 01 Feb 2028
Koffiehuis - Full Roast Instant Coffee (750g)
Regular priceNZ$26.99
NZ$3.60 /100g
BB: 03 Aug 2028
KOO Mixed Vegetables - 410g
Regular priceNZ$5.19
NZ$1.27 /100g
BB: 01 Sep 2028
Futurelife Zero (Banana) - 500g
Regular priceNZ$9.39
NZ$1.88 /100g
BB: 18 Jan 2027
Alette's Rusks - Fruit Mix - 450g
Regular priceNZ$10.89
NZ$2.42 /100g
BB: 13 Mar 2027
Freddy Hirsch Sosatie Wors 500g (Seasoning ONLY)
Regular priceNZ$17.69
NZ$3.54 /100g
BB: 26 Aug 2027
Mister Sweet - Speckled Eggs 400g (GIANT)
Regular priceNZ$15.59
NZ$3.90 /100g
BB: 20 Jun 2027
Steers Marinade - Chicken 700ml
Regular priceNZ$9.99
NZ$1.43 /100ml
BB: 16 Apr 2027
LK Jaffle Iron (Black)
Regular priceNZ$54.59
Knorr Marinade - Spare Rib 43g
Regular priceNZ$3.49
NZ$8.12 /100g
BB: 25 Apr 2027
Denny Cook-in Sauce - Creamy Stroganoff 415g
Regular priceNZ$9.89
NZ$2.38 /100g
BB: 06 Feb 2027
Alette's Rusks - Plain (Bran) - 450g
Regular priceNZ$10.89
NZ$2.42 /100g
BB: 28 Feb 2027
Baxtons Assorted Eclairs - 50s
Regular priceNZ$4.99
NZ$4.99 /item
BB: 01 Dec 2027
Epimax Original Body Cream Tub - 400g
Regular priceNZ$18.89
NZ$4.72 /100g
BB: 30 Nov 2027
Safari White Vinegar - 750ml
Regular priceNZ$4.99
NZ$0.67 /100ml
BB: 28 Apr 2028
Nescafe Coffee - Ricoffy Decaf 750g
Regular priceNZ$33.99
NZ$4.53 /100g
BB: 01 Apr 2028
Sale
Natural Sheep Casings 24-26mm, 70m
Regular priceNZ$93.99NZ$89.99
NZ$1.29 /m
BB: 10 Sep 2028
Robertsons Masterblend Rosemary & Garlic 200ml
Regular priceNZ$7.89NZ$7.39
NZ$3.70 /100ml
BB: 22 Oct 2026
Cape Herb & Spice Smash Avo Seasoning - 75g
Regular priceNZ$10.29
NZ$13.72 /100g
BB: 06 Aug 2027
SAFARI Briquettes Premium Grade - 4kg
Regular priceNZ$17.00
NZ$4.25 /kg

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?