Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 251-275 of 361 Results
Rooibaard Laeveld Braai Spice - 170g
Regular priceNZ$9.39
NZ$5.52 /100g
BB: 05 Feb 2027
Purity Sachet - Brekkie Mixed Fruit & Oats - 110ml
Regular priceNZ$3.59
NZ$3.26 /100ml
BB: 15 Jul 2025
Scalli’s Braai Spice - 500ml
Regular priceNZ$10.99
NZ$2.20 /100ml
BB: 08 Apr 2027
Crown National Sauce BBQ Six Gun Grill - 750ml
Regular priceNZ$13.49
NZ$1.80 /100ml
BB: 26 Nov 2026
Crown National Safari Chunky Sosatie Seasoning - 1kg
Regular priceNZ$27.99
NZ$2.80 /100g
BB: 24 Nov 2027
Crown National Safari Chunky Sweet Chilli Seasoning - 1kg
Regular priceNZ$27.99
NZ$2.80 /100g
BB: 01 Aug 2027
SPUR Sweet Chilli Dressing 300ml
Regular priceNZ$7.29
NZ$2.43 /100ml
BB: 29 Jan 2027
Fatti's & Moni's Spaghetti - 500g
Regular priceNZ$4.99
NZ$1.00 /100g
BB: 22 Nov 2028
Sale
Bakers Blue Label Marie Biscuits (Pack of 12 x 200g)
Regular priceNZ$50.28NZ$41.08
NZ$3.42 /item
BB: 24 Feb 2027
Bakers Mini Cheddars Cheese & Onion - 6 × 33g
Regular priceNZ$8.29
NZ$4.19 /100g
BB: 04 Dec 2026
Ingram's Camphor Lotion Tissue Oil - 400ml
Regular priceNZ$12.99
BB: 20 Apr 2028
LK Coffee Percolator Set
Regular priceNZ$129.00
Purity Sachet - Yogi Mixed Berry & Apple - 110ml
Regular priceNZ$3.59
NZ$3.26 /100ml
BB: 03 Nov 2026
Sale
Futurelife Energy High Energy - Chocolate Strawberry Crunch - (4x40g bars)
Regular priceNZ$10.99NZ$8.99
NZ$5.62 /100g
BB: 25 Jan 2027
Sale
Woolworths Original BBQ Braai Marinade - 750ml
Regular priceNZ$16.99NZ$14.99
NZ$2.00 /100ml
BB: 28 Jan 2027
CERES Apple - 1 Litre *
Regular priceNZ$6.19
NZ$0.62 /100ml
BB: 06 Aug 2026
Freddy Hirsch Cabanossi Spice 600g (Seasoning ONLY)
Regular priceNZ$21.79
NZ$3.63 /100g
BB: 02 Sep 2026
Cafe Enrista Coffee - 3-in-1 Strong - 500g (Pack of 20)
Regular priceNZ$20.99NZ$19.79
NZ$3.96 /100g
BB: 01 Apr 2028

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?