Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 126-150 of 361 Results
Endearmints Soft Candy Spearmint - 100g
Regular priceNZ$4.19
NZ$4.19 /100g
BB: 26 Mar 2027
Sale
Woolworths CHUCKLES® Shortcake in Milk Chocolate 125g
Regular priceNZ$13.99NZ$9.99
NZ$7.99 /100g
BB: 01 Jan 2027
Cape Herb & Spice Smokey BBQ Braai Shaker - 265g
Regular priceNZ$10.29
NZ$3.88 /100g
BB: 26 Aug 2027
Knorr Aromat - Original - 3 x 67g Refill
Regular priceNZ$7.89
NZ$3.95 /100g
BB: 05 May 2028
Sale
Bakers Romany Creams - Mint 200g
Regular priceNZ$6.19NZ$5.89
NZ$2.95 /100g
BB: 06 May 2027
Gentle Magic Skincare Soap Bar - 100g
Regular priceNZ$2.99
NZ$2.99 /100g
BB: 05 Aug 2027
Taste of Africa - Cape Malay Mutton Breyani - 60g
Regular priceNZ$5.49
NZ$9.15 /100g
BB: 06 May 2028
Royco Potato Bake - Sour Cream & Chives 40g
Regular priceNZ$5.09
NZ$12.73 /100g
BB: 04 Sep 2027
Offenau Cocktail Onions - GREEN 340g
Regular priceNZ$7.49
NZ$2.20 /100g
BB: 02 Dec 2027
Moir's Custard Powder 250g - (Refill only)
Regular priceNZ$5.99
NZ$2.40 /100g
BB: 20 Nov 2027
Super C Energy Drink - 500ml
Regular priceNZ$3.99
NZ$0.80 /100ml
BB: 01 Dec 2026
Hugo's Mixed Fruit Jam 450g
Regular priceNZ$5.49
NZ$1.22 /100g
BB: 05 Jan 2029
Sunlight Dishwashing Liquid - Anti- Bacterial 750ml
Regular priceNZ$7.79
NZ$1.04 /100ml
BB: 15 Jan 2028
Natural Sheep Casings 19-21mm, 40m
Regular priceNZ$74.99
NZ$1.87 /m
BB: 10 Sep 2028
Sale
Natural Sheep Casings 24-26mm, 40m
Regular priceNZ$72.99NZ$69.99
NZ$1.75 /m
BB: 02 Apr 2028
Vaseline Blueseal (Baby) - 100ml
Regular priceNZ$5.49
NZ$5.49 /100ml
BB: 31 May 2028
Cape Herb & Spice Garlic & Herb Shaker - 275g
Regular priceNZ$10.29
NZ$3.74 /100g
BB: 30 Jun 2027
Nestle Smarties - 40g
Regular priceNZ$2.99
NZ$7.48 /100g
BB: 01 Dec 2026
Gorima's Spice - Romborossi Sting - 500g
Regular priceNZ$28.99NZ$26.99
NZ$5.40 /100g
BB: 22 Oct 2026
Safari Dried Mango - 100g
Regular priceNZ$6.99
NZ$6.99 /100g
BB: 01 Dec 2026
Gentle Magic - The Skincare Serum - 50ml
Regular priceNZ$7.29
NZ$14.58 /100ml
BB: 28 Feb 2027
All Gold Marmalade - Seville Orange 450g
Regular priceNZ$6.19
NZ$1.38 /100g
BB: 25 Aug 2026
Frisco Rich & Creamy 250g
Regular priceNZ$11.39
NZ$4.56 /100g
BB: 24 May 2029

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?