Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 151-175 of 361 Results
Maynards Fruit Jelly Beans 100g
Regular priceNZ$5.49
NZ$5.49 /100g
BB: 08 Aug 2027
Mister Sweet - Speckled Eggs 400g (NOT GIANT)
Regular priceNZ$15.59
NZ$3.90 /100g
BB: 10 Sep 2027
Nando's Peri-Peri GARLIC MEDIUM Sauce - 250g
Regular priceNZ$8.99
NZ$3.60 /100g
BB: 14 Feb 2028
Gorima's Spice - Mother-in-law Masala - 500g
Regular priceNZ$28.99NZ$26.99
NZ$5.40 /100g
BB: 29 Apr 2026
Bakers Tennis Mini Classic Coconut Biscuits (Pack of 5) - 40g each
Regular priceNZ$8.99
NZ$4.50 /100g
BB: 26 May 2027
Futurelife Zero (Chocolate) - 500g
Regular priceNZ$10.99
NZ$2.20 /100g
BB: 14 Nov 2026
Bioplus Syrup Sachets Original - 10ml (Box of 48)
Regular priceNZ$52.32NZ$49.89
NZ$1.04 /item
BB: 28 Jan 2028
Offenau Cocktail Onions - YELLOW 340g Jar
Regular priceNZ$7.49
NZ$2.20 /100g
BB: 17 Oct 2026
Freddy Hirsch Oom Freddy's Legacy Sprinkle Spice 200g
Regular priceNZ$7.29
NZ$3.65 /100g
BB: 12 Aug 2026
Scalli's Seasoning Steak & Chop - 500ml
Regular priceNZ$10.99
NZ$2.20 /100ml
BB: 06 Mar 2027
Rhodes 100% Fruit Juice - Litchi - 1L
Regular priceNZ$5.29
NZ$0.53 /100ml
BB: 22 Mar 2027
Safari Brown Vinegar - 2L
Regular priceNZ$11.39
NZ$0.57 /100ml
BB: 06 May 2028
Futurelife Crunch Cereal Chocolate - 425g
Regular priceNZ$10.39
NZ$2.44 /100g
BB: 22 May 2027
Sale
Bakers Pyotts Kips Biltong Flavoured Crackers - 200g
Regular priceNZ$8.99NZ$6.99
NZ$3.50 /100g
BB: 11 Nov 2026
Gorima's Spice - Kashmiri Extra Special - 100g
Regular priceNZ$9.99NZ$7.79
NZ$7.79 /100g
BB: 04 Mar 2026
Robertsons Refill Chicken Spice 1kg
Regular priceNZ$31.19
NZ$3.12 /100g
BB: 21 Jun 2027
Sale
Ouma Rusks – Buttermilk (Single Sliced) – 30g *
Regular priceNZ$0.79NZ$0.59
NZ$1.97 /100g
BB: 07 Aug 2026
Switch Energy Drink - Jelly Babies - 500ml (LIMITED EDITION)
Regular priceNZ$4.99
NZ$1.00 /100ml
BB: 01 Apr 2027
Ingram's Camphor Lotion Moisture Shea - 450ml
Regular priceNZ$13.49
NZ$3.00 /100ml
BB: 15 Apr 2028
Gourmet Cravings Cinnamon Rolls (Chocolate) - 825g
Regular priceNZ$11.99NZ$10.99
NZ$1.33 /100g
BB: 01 Mar 2027
IWISA Instant Maize Porridge (Strawberry flavour) - 1kg
Regular priceNZ$7.59
NZ$7.59 /kg
BB: 01 Nov 2026
Endearmints - Original 100g
Regular priceNZ$4.39
NZ$4.39 /100g
BB: 17 Mar 2027

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?