Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 201-225 of 361 Results
Jan Braai Sauces - Classic - Lamb Potjie - 400g
Regular priceNZ$10.69
NZ$2.67 /100g
BB: 22 Jul 2027
SPUR Durkynaise Sauce - 300ml
Regular priceNZ$8.99
NZ$3.00 /100ml
BB: 13 Mar 2027
Spur Sauce - Peri Peri 400ml *
Regular priceNZ$9.69
NZ$2.42 /100ml
BB: 02 Aug 2027
Sale
Koffiehuis - Medium Roast Instant Coffee (750g)
Regular priceNZ$23.99NZ$22.99
NZ$3.07 /100g
BB: 30 Nov 2028
Crown National Bag Boerewors Farmstyle - 1kg
Regular priceNZ$22.49
NZ$2.25 /100g
BB: 06 May 2028
Ina Paarman's - Lemon Cheesecake Mix - 250g
Regular priceNZ$15.59
NZ$6.24 /100g
BB: 16 Mar 2028
Spur Braai-Time Marinade & Basting 500ml
Regular priceNZ$8.99
NZ$1.80 /100ml
BB: 19 Feb 2027
Ina Lessing Marula Jelly - 500g
Regular priceNZ$13.49
NZ$2.70 /100g
BB: 09 Oct 2028
Ouma Rusks Coconut - 450g
Regular priceNZ$10.99
NZ$2.44 /100g
BB: 01 Nov 2026
Cheeky Chilli Peri Peri Sauce (Hot) - 200ml
Regular priceNZ$5.69
NZ$2.85 /100ml
BB: 25 Sep 2027
Palmolive Shampoo Apple - 350ml
Regular priceNZ$6.99
NZ$2.00 /100ml
BB: 28 Feb 2028
Jungle Oats - 500g
Regular priceNZ$6.19
NZ$1.24 /100g
BB: 01 Apr 2026
Cobra Polish White 350ml
Regular priceNZ$9.99
NZ$2.85 /100ml
BB: 31 Aug 2026
Sunlight Bath - Juicy Orange 175g
Regular priceNZ$4.19
NZ$2.39 /100g
BB: 23 Jun 2027
Crown National Bag MeisterClub - Kasegriller - 1kg
Regular priceNZ$21.99
NZ$2.20 /100g
BB: 11 May 2028
Liviton Energy Elixir - 500ml
Regular priceNZ$31.49
BB: 01 Sep 2027
Knorr Cook-In-Sauce: Spaghetti Bolognaise 48g
Regular priceNZ$3.79
NZ$7.90 /100g
BB: 01 Sep 2027
Cape Herb & Spice Spicy Chip Shaker - 360g
Regular priceNZ$9.49
NZ$2.64 /100g
BB: 03 Mar 2028
Royco Cook in Sauce Curry Butter Chicken - 50g
Regular priceNZ$5.09
NZ$10.18 /100g
BB: 20 Aug 2027
Monati Super Mabela Pure Grain Sorgham Supertieng (Course) - 1kg
Regular priceNZ$7.99
NZ$0.80 /100g
BB: 01 Jan 2027
Vaseline Blueseal - Pure Petroleum Jelly (Original) - 450ml
Regular priceNZ$17.99
NZ$4.00 /100ml
BB: 02 Apr 2029
Cape Herb & Spice Sweet & Sticky Chicken Shaker - 275g
Regular priceNZ$9.49
NZ$3.45 /100g
BB: 16 Apr 2027

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?