Just Unpacked | Something From Home

🎉🎉 We are pleased to inform you that we import our own products and collaborate with our South African suppliers to ensure the highest quality and widest range of products possible. In case we run out of stock, we also purchase from various New Zealand companies to maintain a consistent supply. Our goal is to always provide our customers with the best possible products and service. 🎉🎉
Showing: 276-300 of 361 Results
Black Granite Charcoal BBQ Grade - 4kg *
Regular priceNZ$17.00
NZ$4.25 /kg
Sale
Knorr Aromat - Original Refill - 75g (Box of 10)
Regular priceNZ$36.90NZ$31.90
NZ$42.53 /100g
BB: 14 May 2027
Vinolia Soap Bar (Lavender) - 125g
Regular priceNZ$7.39
NZ$5.91 /100g
Gorima’s Whole Biryani Spice Mix - 100g
Regular priceNZ$9.99NZ$7.99
NZ$7.99 /100g
BB: 26 Mar 2027
Jumpin Jack Gourmet Popcorn Butter Seeds - (Pack of 3 x 85g)
Regular priceNZ$11.99
NZ$4.00 /item
BB: 09 Feb 2027
Kellogg's Cornflake Crumbs - 200g
Regular priceNZ$10.39
NZ$5.20 /100g
BB: 16 Feb 2027
Sale
Bakers Red Label Lemon Creams biscuits (Pack of 12 x 200g)
Regular priceNZ$56.28NZ$49.68
NZ$4.14 /item
BB: 16 Feb 2027
Switch Energy Drink - Original RED - 500ml
Regular priceNZ$5.19
NZ$1.04 /100ml
BB: 27 Nov 2026
Sale
Schweppes Granadilla Twist - 300ml (6-Pack)
Regular priceNZ$18.54NZ$16.80
NZ$5.60 /100ml
BB: 23 Jun 2026
aQuellé Flavoured Sparkling Water - Watermelon 500ml
Regular priceNZ$3.89
NZ$0.78 /100ml
BB: 11 Aug 2026
Vinolia Soap Bar (Wild Rose) - 125g
Regular priceNZ$7.39
NZ$5.91 /100g
Gorima's Spice - Birth Masala - 500g
Regular priceNZ$26.99
NZ$5.40 /100g
BB: 09 Mar 2027
Halls Ice Blue - 33.5g
Regular priceNZ$3.49
NZ$10.42 /100g
BB: 13 Aug 2026
Dark & Lovely - Shampoo 3-in-1 - 250ml
Regular priceNZ$11.99
BB: 30 Apr 2028
Switch Energy Drink - Vita C - 500ml (SUGAR FREE)
Regular priceNZ$4.99
NZ$1.00 /100ml
BB: 02 Apr 2027
aQuellé Flavoured Sparkling Water - Apple 500ml
Regular priceNZ$3.89
NZ$0.78 /100ml
BB: 25 Aug 2026
Purity Essentials Baby Cornstarch Powder - 200g
Regular priceNZ$10.39
NZ$5.20 /100ml
BB: 31 Jan 2027
Sale
Woolworths Smokey BBQ Braai Marinade - 750ml
Regular priceNZ$16.99NZ$14.99
NZ$2.00 /100ml
BB: 31 Jan 2027
Sale
aQuellé Flavoured Sparkling Water - Naartjie (Pack of 6 x 500ml)
Regular priceNZ$23.34NZ$20.99
NZ$3.50 /item
BB: 27 Aug 2026

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?